Zakončovací zátěže absorbují vysokofrekvenční a mikrovlnnou energii a běžně se používají jako falešné zátěže antén a vysílačů. Používají se také jako přizpůsobovací porty v mnoha víceportových mikrovlnných zařízeních, jako jsou kruhové a směrové vazební členy, aby se tyto porty, které se neúčastní měření, zakončily svou charakteristickou impedancí a zajistilo se tak přesné měření.
Terminační zátěže, nazývané také falešné zátěže, jsou pasivní propojovací zařízení s 1 portem, která poskytují odporové zakončení výkonu pro správné zakončení výstupního portu zařízení nebo pro zakončení jednoho konce RF kabelu. Terminační zátěže Telsto se vyznačují nízkým PSV, vysokou výkonovou kapacitou a stabilitou výkonu. Široce se používají pro DMA/GMS/DCS/UMTS/WIFI/WIMAX atd.
| Materiál a pokovování | |
| Kontaktní osoba v centru | Mosaz / Postříbření |
| Izolátor | PTFE |
| Tělo a vnější vodič | Mosaz / slitina pokovená tri-slitinou |
| Těsnění | Silikonová pryž |
| Elektrické vlastnosti | |
| Charakteristiky Impedance | 50 ohmů |
| Frekvenční rozsah | DC~6 GHz |
| Provozní vlhkost | 0–90 % |
| Vložný útlum | 0,08 @ 3 GHz–6,0 GHz |
| PSV | 1,1 při 3 GHz |
| Teplotní rozsah ℃ | -35~125 |
Pokyny k instalaci super flexibilního kabelu N nebo 7/16 nebo 4310 1/2″
Struktura konektoru: (obr. 1)
A. přední matice
B. zadní matice
C. těsnění

Rozměry pro odizolování jsou znázorněny na obrázku (obr. 2), při odizolování je třeba věnovat pozornost:
1. Koncová plocha vnitřního vodiče by měla být zkosená.
2. Odstraňte nečistoty, jako jsou měděné usazeniny a otřepy, z koncového povrchu kabelu.

Montáž těsnicí části: Těsnicí část našroubujte podél vnějšího vodiče kabelu, jak je znázorněno na obrázku (obr. 3).

Montáž zadní matice (obr. 3).

Spojte přední a zadní matici šroubováním, jak je znázorněno na obrázku (obr. 5).
1. Před zašroubováním naneste na O-kroužek vrstvu mazacího tuku.
2. Držte zadní matici a lanko v klidu. Přišroubujte hlavní plášť k zadnímu plášti. Přišroubujte hlavní plášť zadního pláště pomocí opatrovacího klíče. Montáž je dokončena.
