Vlastnosti: Vynikající vzhled Dobrá odolnost proti nárazu, vodotěsnost a antikorozní odolnost Standardní montážní sady pro uchycení tyče Optimalizované rozměry Navrženo s technologií širokého pásma, středním ziskem, nízkým poměrem stojatých vln
Použití: Systém GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi
Pro instalaci antény s nosnou tyčí, nastavení úhlu sklonu antény, utažení šroubů a matic dodržujte tyto postupy. (1) Montážní sady ve tvaru L by měly být zarovnány: šroub antény, postupně nasazeny plochá podložka, pružný hák, našroubovaná krytka a poté pojistná matice. (2) Závitová tyč ve tvaru U M6 provlečena vroubkovanou a montážní sadou ve tvaru L, anténa držena na tyči o průměru 35-50 mm a poté pojistná matice. (3) Pro dosažení nejlepšího signálu upravte úhel sklonu antény pomocí otvoru v montážní sadě ve tvaru L, poté zajistěte všechny matice a utěsněte konec konektoru antény. (4) Výška montáže by měla být více než 3 metry od úrovně základny, v blízkosti montážních oblastí by neměly být vysoké budovy a větší kovové prvky. Jedním slovem, pozemek s otevřenou stranou.
| Položka | Specifikace |
| Frekvenční rozsah | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Získat | 7/10 dBi |
| PSV | ≤2,0/ ≤1,5 |
| Vstupní impedance | 50Ω |
| Polarizace | Vertikální |
| Šířka horizontálního paprsku | 70°/60° |
| Šířka svislého paprsku | 55°/45° |
| Maximální výkon | 50 W |
| Typ konektoru | N-žena |
| Dimenze | 230x210x44mm |
| Provozní teplota | -40℃~+60℃ |
| Barva | Bílý |
| Montáž | Montáž na stěnu |
| Ochrana před bleskem | Uzemnění stejnosměrného proudu |
Pokyny k instalaci super flexibilního kabelu N nebo 7/16 nebo 4310 1/2″
Struktura konektoru: (obr. 1)
A. přední matice
B. zadní matice
C. těsnění

Rozměry pro odizolování jsou znázorněny na obrázku (obr. 2), při odizolování je třeba věnovat pozornost:
1. Koncová plocha vnitřního vodiče by měla být zkosená.
2. Odstraňte nečistoty, jako jsou měděné usazeniny a otřepy, z koncového povrchu kabelu.

Montáž těsnicí části: Těsnicí část zašroubujte podél vnějšího vodiče kabelu, jak je znázorněno na obrázku (obr. 3).

Montáž zadní matice (obr. 3).

Spojte přední a zadní matici šroubováním, jak je znázorněno na obrázku (obr. 5).
1. Před zašroubováním naneste na O-kroužek vrstvu mazacího tuku.
2. Držte zadní matici a lanko v klidu. Přišroubujte hlavní plášť k zadnímu plášti. Přišroubujte hlavní plášť zadního pláště pomocí opatrovacího klíče. Montáž je dokončena.
