Širokopásmové směrové vazební členy Telsto zajišťují ploché propojení jedné signálové cesty s druhou pouze v jednom směru (tzv. směrové). Obvykle se skládají z pomocného vedení elektricky propojeného s hlavním vedením. Jeden konec pomocného vedení je trvale opatřen spárovaným zakončením. Směrové propojení (rozdíl mezi propojením v jednom směru a v druhém) je u vazebních členů přibližně 20 dB. Směrové vazební členy se používají vždy, když je třeba oddělit část signálu nebo sloučit dva signály. Telsto nabízí úzkopásmové a bezdrátové směrové vazební členy s vazbou v rozsahu od 3 dB do 50 dB nebo více.
| Elektrické vlastnosti | |
| Charakteristiky Impedance | 50 ohmů |
| Frekvenční rozsah | 698–2700 MHz |
| Maximální výkon | 300 W |
| Izolace | ≥30 dB |
| Vložný útlum | ≤0,4 dB |
| PSV | ≤1,25 |
| Typ konektoru | N-žena |
| Množství konektorů | 3 |
| Provozní teplota | -35–+75 °C |
| Aplikace | IP65 |
| Stupeň vazby, dB | 15 |
| Vazba, dB | 15,0±1,0 |
| Čistá hmotnost, kg | 0,37 |
| Vlhkost | 0 až 95 % |
| IMD3, dBc@+43DbMX2 | ≤-150 |
| Aplikace | Krytý |
Pokyny k instalaci super flexibilního kabelu N nebo 7/16 nebo 4310 1/2″
Struktura konektoru: (obr. 1)
A. přední matice
B. zadní matice
C. těsnění

Rozměry pro odizolování jsou znázorněny na obrázku (obr. 2), při odizolování je třeba věnovat pozornost:
1. Koncová plocha vnitřního vodiče by měla být zkosená.
2. Odstraňte nečistoty, jako jsou měděné usazeniny a otřepy, z koncového povrchu kabelu.

Montáž těsnicí části: Těsnicí část našroubujte podél vnějšího vodiče kabelu, jak je znázorněno na obrázku (obr. 3).

Montáž zadní matice (obr. 3).

Spojte přední a zadní matici šroubováním, jak je znázorněno na obrázku (obr. 5).
1. Před zašroubováním naneste na O-kroužek vrstvu mazacího tuku.
2. Držte zadní matici a lanko v klidu. Přišroubujte hlavní plášť k zadnímu plášti. Přišroubujte hlavní plášť zadního pláště pomocí opatrovacího klíče. Montáž je dokončena.
