Funkce
◆ Široké frekvenční pásmo 698–4000 MHz
◆ Pokrytí 2G/3G/4G/LTE/5G
◆ Nízká pasivní intermodulace
◆ Nízké PSV a vložné ztráty
◆ Vysoká izolace, vnitřní i venkovní použití, IP65
◆ Široce používané pro řešení v budovách
| Elektrické vlastnosti | |
| Charakteristiky Impedance | 50 ohmů |
| Frekvenční rozsah | 790–2690 MHz |
| Maximální výkon | 200 W |
| Izolace | ≥20 dB |
| Vložný útlum | ≤7,0 |
| PSV | ≤1,25 |
| IMD3, dBc@+43DbMX2 | ≤-155 |
| Typ konektoru | DIN-samice |
| Množství konektorů | 8 |
| Provozní teplota | -30–+55 °C |
| Aplikace | IP65 |
Pokyny k instalaci super flexibilního kabelu N nebo 7/16 nebo 4310 1/2″
Struktura konektoru: (obr. 1)
A. přední matice
B. zadní matice
C. těsnění

Rozměry pro odizolování jsou znázorněny na obrázku (obr. 2), při odizolování je třeba věnovat pozornost:
1. Koncová plocha vnitřního vodiče by měla být zkosená.
2. Odstraňte nečistoty, jako jsou měděné usazeniny a otřepy, z koncového povrchu kabelu.

Montáž těsnicí části: Těsnicí část zašroubujte podél vnějšího vodiče kabelu, jak je znázorněno na obrázku (obr. 3).

Montáž zadní matice (obr. 3).

Spojte přední a zadní matici šroubováním, jak je znázorněno na obrázku (obr. 5).
1. Před zašroubováním naneste na O-kroužek vrstvu mazacího tuku.
2. Držte zadní matici a lanko v klidu. Přišroubujte hlavní plášť k zadnímu plášti. Přišroubujte hlavní plášť zadního pláště pomocí opatrovacího klíče. Montáž je dokončena.
