Vlastnosti: Vynikající vzhled Dobrá odolnost proti nárazu, vodotěsnost a antikorozní odolnost Standardní montážní sady pro uchycení tyče Optimalizované rozměry Navrženo s technologií širokého pásma, středním ziskem, nízkým poměrem stojatých vln
Použití: Systém GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi
Pro instalaci antény s nosnou tyčí, nastavení úhlu sklonu antény, utažení šroubů a matic dodržujte tyto postupy. (1) Montážní sady ve tvaru L by měly být zarovnány: šroub antény, nasazeny plochá podložka, pružný hák, našroubována krytka a poté pojištěna matice. (2) Závitová tyč ve tvaru U M6 provlečena vroubkovanou a montážní sadou ve tvaru L, anténa držena na tyči o průměru 35-50 mm a poté pojištěna matice. (3) Pro dosažení nejlepšího signálu upravte úhel sklonu antény pomocí otvoru v montážní sadě ve tvaru L, poté zajistěte všechny matice a utěsněte konec konektoru antény. (4) Výška montáže by měla být více než 3 metry od úrovně základny, také v blízkosti montážních oblastí nejsou vysoké budovy a větší kovové prvky. Jedním slovem, pozemek s otevřenou stranou.
| Mechanické specifikace | |
| Rozměry | 210x180x44mm |
| Hmotnost | 0,6 kg |
| Materiál chladiče | Postříbřená mosaz |
| Materiál radomu | ABS |
| Barva radomu | Slonovinová bílá |
| Provozní vlhkost | < 95 % |
| Provozní teplota | -40~55 ℃ |
| Elektrické specifikace | |
| Frekvenční rozsah | 806–960 MHz 1710–2300 MHz 2300–2700 MHz |
| Získat | 7dBi 8 dBi 9dBi |
| PSV | ≤1,5 |
| Polarizace | Vertikální |
| Šířka horizontálního paprsku | 90 70 70 |
| Šířka svislého paprsku | 65 60 60 |
| IMD3, dBc při +33 dBm | ≤-140 |
| Vstupní impedance | 50Ω |
| Maximální vstupní výkon | 50 W |
| Konektor | N Žena |
Pokyny k instalaci super flexibilního kabelu N nebo 7/16 nebo 4310 1/2″
Struktura konektoru: (obr. 1)
A. přední matice
B. zadní matice
C. těsnění

Rozměry pro odizolování jsou znázorněny na obrázku (obr. 2), při odizolování je třeba věnovat pozornost:
1. Koncová plocha vnitřního vodiče by měla být zkosená.
2. Odstraňte nečistoty, jako jsou měděné usazeniny a otřepy, z koncového povrchu kabelu.

Montáž těsnicí části: Těsnicí část zašroubujte podél vnějšího vodiče kabelu, jak je znázorněno na obrázku (obr. 3).

Montáž zadní matice (obr. 3).

Spojte přední a zadní matici šroubováním, jak je znázorněno na obrázku (obr. 5).
1. Před zašroubováním naneste na O-kroužek vrstvu mazacího tuku.
2. Držte zadní matici a lanko v klidu. Přišroubujte hlavní plášť k zadnímu plášti. Přišroubujte hlavní plášť zadního pláště pomocí opatrovacího klíče. Montáž je dokončena.
