Vlastnosti: Vynikající vzhled Vhodné pro běžnou montáž na strop Široké frekvenční pásmo, nízká stojatá vlna, silná odolnost proti rušení
Použití: Vnitřní všesměrové pokrytí systémem GSM/ CDMA/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN
| Mechanické specifikace | |
| Rozměry | 204 x 115 mm |
| Hmotnost | 0,5 kg |
| Materiál chladiče | Postříbřená mosaz |
| Materiál radomu | ABS |
| Barva radomu | Slonovinová bílá |
| Provozní vlhkost | < 95 % |
| Provozní teplota | -40~55 ℃ |
| Elektrické specifikace | |
| Frekvenční rozsah | 806–960 MHz 1710–2500 MHz 2500–2700 MHz |
| Získat | 2dBi±0,5 4dBi±1 4dBi ±1 |
| PSV | ≤1,4 |
| Polarizace | Vertikální |
| Kruhovitost vzoru, dB | ±1 ±1 ±1,5 |
| Šířka svislého paprsku | 85 55 50 |
| IMD3, dBc při +33 dBm | ≤-140 |
| Vstupní impedance | 50Ω |
| Maximální vstupní výkon | 50 W |
| Konektor | N Žena |
Pokyny k instalaci super flexibilního kabelu N nebo 7/16 nebo 4310 1/2″
Struktura konektoru: (obr. 1)
A. přední matice
B. zadní matice
C. těsnění

Rozměry pro odizolování jsou znázorněny na obrázku (obr. 2), při odizolování je třeba věnovat pozornost:
1. Koncová plocha vnitřního vodiče by měla být zkosená.
2. Odstraňte nečistoty, jako jsou měděné usazeniny a otřepy, z koncového povrchu kabelu.

Montáž těsnicí části: Těsnicí část zašroubujte podél vnějšího vodiče kabelu, jak je znázorněno na obrázku (obr. 3).

Montáž zadní matice (obr. 3).

Spojte přední a zadní matici šroubováním, jak je znázorněno na obrázku (obr. 5).
1. Před zašroubováním naneste na O-kroužek vrstvu mazacího tuku.
2. Držte zadní matici a lanko v klidu. Přišroubujte hlavní plášť k zadnímu plášti. Přišroubujte hlavní plášť zadního pláště pomocí opatrovacího klíče. Montáž je dokončena.
