Vlastnosti: Vynikající vzhled Vhodné pro běžnou montáž na strop Široké frekvenční pásmo, nízká stojatá vlna, silná odolnost proti rušení.
| Položka | Specifikace |
| Frekvenční rozsah | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Získat | 3±1 dBi/4±1 dBi |
| PSV | ≤2,0/ ≤1,5 |
| Vstupní impedance | 50Ω |
| Polarizace | Vertikální |
| Šířka horizontálního paprsku | 360° |
| Šířka svislého paprsku | 85±15°/55±15° |
| Maximální výkon | 50 W |
| Typ konektoru | N-žena |
| Průměr | Ø164x94mm |
| Barva | Bílý |
| Teplota | Provoz: -40℃~+60℃ |
| Rozsah relativní vlhkosti | 5 % ~ 95 % |
| Způsob montáže | Upevněno šrouby |
Pokyny k instalaci super flexibilního kabelu N nebo 7/16 nebo 4310 1/2″
Struktura konektoru: (obr. 1)
A. přední matice
B. zadní matice
C. těsnění

Rozměry pro odizolování jsou znázorněny na obrázku (obr. 2), při odizolování je třeba věnovat pozornost:
1. Koncová plocha vnitřního vodiče by měla být zkosená.
2. Odstraňte nečistoty, jako jsou měděné usazeniny a otřepy, z koncového povrchu kabelu.

Montáž těsnicí části: Těsnicí část zašroubujte podél vnějšího vodiče kabelu, jak je znázorněno na obrázku (obr. 3).

Montáž zadní matice (obr. 3).

Spojte přední a zadní matici šroubováním, jak je znázorněno na obrázku (obr. 5).
1. Před zašroubováním naneste na O-kroužek vrstvu mazacího tuku.
2. Držte zadní matici a lanko v klidu. Přišroubujte hlavní plášť k zadnímu plášti. Přišroubujte hlavní plášť zadního pláště pomocí opatrovacího klíče. Montáž je dokončena.
