806–960 MHz a 1710–2700 MHz
Vertikální polarizace
Použití v interiéru i exteriéru
Montáž na stěnu nebo montáž na potrubí
Vynikající vzhled. Dobrá odolnost proti nárazu, vodotěsnost a antikorozní ochrana. Standardní montážní sady pro uchycení tyče. Optimalizované rozměry. Navrženo s technologií širokého pásma, středním ziskem, nízkým poměrem stojatých vln.
Použití: Systém GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi
Pro instalaci antény s nosnou tyčí, nastavení úhlu sklonu antény, utažení šroubů a matic dodržujte tyto postupy. (1) Montážní sady ve tvaru L by měly být zarovnány: šroub antény, nasazeny plochá podložka, pružný hák, našroubována krytka a poté pojištěna matice. (2) Závitová tyč ve tvaru U M6 provlečena vroubkovanou a montážní sadou ve tvaru L, anténa držena na tyči o průměru 35-50 mm a poté pojištěna matice. (3) Pro dosažení nejlepšího signálu upravte úhel sklonu antény pomocí otvoru v montážní sadě ve tvaru L, poté zajistěte všechny matice a utěsněte konec konektoru antény. (4) Výška montáže by měla být více než 3 metry od úrovně základny, také v blízkosti montážních oblastí nejsou vysoké budovy a větší kovové prvky. Jedním slovem, pozemek s otevřenou stranou.
Vlastnosti:
● Vynikající vzhled
● Dobrá obranyschopnost, odolnost proti nárazu, vodotěsnost, antikorozní ochrana atd.
| Mechanické specifikace | |
| Rozměry | 445*210*65 |
| Hmotnost | 1 kg |
| Materiál chladiče | Měď |
| Materiál radomu | ABS |
| Barva radomu | Slonovinová bílá |
| Relativní vlhkost | 5 %–95 % |
| Provozní teplota | -40~60 °C |
| Montážní sada | Montáž na stěnu a potrubí |
| Elektrické specifikace | |
| Frekvenční rozsah | 806–960 MHz 1710–2700 MHz |
| Získat | 10 dBi 12 dBi |
| PSV | ≤1,5:1 |
| Polarizace | Vertikální |
| Šířka paprsku s polovičním výkonem | V: 65/50° V: 55/40° |
| Poměr přední a zadní části | 20 dB |
| Vstupní impedance | 50Ω |
| Maximální vstupní výkon | 50 W |
| Ochrana před bleskem | Uzemnění stejnosměrného proudu |
| Konektor | N Žena |
Pokyny k instalaci super flexibilního kabelu N nebo 7/16 nebo 4310 1/2″
Struktura konektoru: (obr. 1)
A. přední matice
B. zadní matice
C. těsnění

Rozměry pro odizolování jsou znázorněny na obrázku (obr. 2), při odizolování je třeba věnovat pozornost:
1. Koncová plocha vnitřního vodiče by měla být zkosená.
2. Odstraňte nečistoty, jako jsou měděné usazeniny a otřepy, z koncového povrchu kabelu.

Montáž těsnicí části: Těsnicí část zašroubujte podél vnějšího vodiče kabelu, jak je znázorněno na obrázku (obr. 3).

Montáž zadní matice (obr. 3).

Spojte přední a zadní matici šroubováním, jak je znázorněno na obrázku (obr. 5).
1. Před zašroubováním naneste na O-kroužek vrstvu mazacího tuku.
2. Držte zadní matici a lanko v klidu. Přišroubujte hlavní plášť k zadnímu plášti. Přišroubujte hlavní plášť zadního pláště pomocí opatrovacího klíče. Montáž je dokončena.
