Funkce
● Vysoká směrovost / izolace
● Jmenovitý výkon 200 W na vstup, vysoká spolehlivost
● Nízké vložné ztráty, nízké PSV, nízké PIM (IM3)
| Elektrické vlastnosti | |
| Charakteristiky Impedance | 50 ohmů |
| Frekvenční rozsah / vložený útlum | 790–960 / ≤0,35 |
| Frekvenční rozsah / vložený útlum | 1710–1880 / ≤0,35 |
| Frekvenční rozsah / vložený útlum | 1920–2170 / ≤0,35 |
| Frekvenční rozsah / vložený útlum | 2500–2700/ ≤0,35 |
| Izolace | ≥50 |
| PSV | ≤1,22 |
| Moc | 200 W |
| IMD3, dBc@+43dBmX2 | ≤-150dBc |
| Množství konektorů | 5 |
| Typ konektorů | DIN samice |
| Provozní teplota | -20 až +65 °C |
| Aplikace | IP66 |
| Transparentnost DC/AISG | Obtok (max. 25 A) |
| Ochrana před bleskem | 3Ka, pulz 10/350 us |
| Montáž | Montáž na stěnu |
Pokyny k instalaci super flexibilního kabelu N nebo 7/16 nebo 4310 1/2″
Struktura konektoru: (obr. 1)
A. přední matice
B. zadní matice
C. těsnění

Rozměry pro odizolování jsou znázorněny na obrázku (obr. 2), při odizolování je třeba věnovat pozornost:
1. Koncová plocha vnitřního vodiče by měla být zkosená.
2. Odstraňte nečistoty, jako jsou měděné usazeniny a otřepy, z koncového povrchu kabelu.

Montáž těsnicí části: Těsnicí část zašroubujte podél vnějšího vodiče kabelu, jak je znázorněno na obrázku (obr. 3).

Montáž zadní matice (obr. 3).

Spojte přední a zadní matici šroubováním, jak je znázorněno na obrázku (obr. 5).
1. Před zašroubováním naneste na O-kroužek vrstvu mazacího tuku.
2. Držte zadní matici a lanko v klidu. Přišroubujte hlavní plášť k zadnímu plášti. Přišroubujte hlavní plášť zadního pláště pomocí opatrovacího klíče. Montáž je dokončena.
