Antény/ Základnové stanice/ Vysílání/ Kabelová montáž/ Mobilní sítě/ Komponenty/ Přístrojová technika/ Mikrovlnné rádio/ Vojenská aerodynamika
PCS/Radar /Rádia/Satelitní komunikace /Ochrana proti přepětí WLAN
1. Také vyrábíme speciální produkty na míru, aby splňovaly požadavky našich klientů. Stačí nám ukázat váš výkres, vzorek nebo uvedené podrobnosti a my je vyrobíme, nebo nám prosím laskavě zašlete své specifické technické parametry, jako je IMD, VSWR, pokovování atd.
2. Vzorek je možné poskytnout.
3. Na váš dotaz vám odpovíme do 24 hodin.

Model:TEL-NMA.12S-RFC
Popis
Úhlový konektor N samec pro superflexibilní kabel 1/2″
| Materiál a pokovování | |
| Kontaktní osoba v centru | Mosaz / Postříbření |
| Izolátor | PTFE |
| Tělo a vnější vodič | Mosaz / slitina pokovená tri-slitinou |
| Těsnění | Silikonová pryž |
| Elektrické vlastnosti | |
| Charakteristiky Impedance | 50 ohmů |
| Frekvenční rozsah | DC~3 GHz |
| Izolační odpor | ≥5000 MΩ |
| Dielektrická pevnost | ≥2500 V efektivní hodnoty |
| Odpor středového kontaktu | ≤1,0 mΩ |
| Vnější kontaktní odpor | ≤0,2 mΩ |
| Vložný útlum | ≤0,12 dB při 3 GHz |
| PSV | ≤1,1 při -3,0 GHz |
| Teplotní rozsah | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20 W) |
| Vodotěsný | IP67 |
Pokyny k instalaci super flexibilního kabelu N nebo 7/16 nebo 4310 1/2″
Struktura konektoru: (obr. 1)
A. přední matice
B. zadní matice
C. těsnění

Rozměry pro odizolování jsou znázorněny na obrázku (obr. 2), při odizolování je třeba věnovat pozornost:
1. Koncová plocha vnitřního vodiče by měla být zkosená.
2. Odstraňte nečistoty, jako jsou měděné usazeniny a otřepy, z koncového povrchu kabelu.

Montáž těsnicí části: Těsnicí část zašroubujte podél vnějšího vodiče kabelu, jak je znázorněno na obrázku (obr. 3).

Montáž zadní matice (obr. 3).

Spojte přední a zadní matici šroubováním, jak je znázorněno na obrázku (obr. 5).
1. Před zašroubováním naneste na O-kroužek vrstvu mazacího tuku.
2. Držte zadní matici a lanko v klidu. Přišroubujte hlavní plášť k zadnímu plášti. Přišroubujte hlavní plášť zadního pláště pomocí opatrovacího klíče. Montáž je dokončena.
