Použití optického kabelu Patch Cord:
optická kabelová síť s optickými vlákny
optická širokopásmová přístupová síť
CATV, optické přístroje, optická LAN
Optický patchcord (vláknový propojovací kabel)Shrnutí:
Pokud jde o optický konektor, ITU jej označuje jako druh pasivní světelné komponenty, která dokáže stabilně, ale ne vždy, propojit dvě nebo více optických linek. Dokáže vytvořit těsné spojení pro optický kabel a zajistit skvělý přenos světelné energie.
Optický patchcord (vláknový patchcord) - volitelné typy:
FC, SC, ST, LC, MTRJ, MU, SMA, FDDI, E2000, Sc/ks
| typ | Vložný útlum NÁRODNÍ | Vložný útlum PODNIK | Vložený útlum OUR | Ztráta odrazu NÁRODNÍ | Ztráta odrazu PODNIK | Ztráta návratnosti OUR |
| PC | ‹ 0,3 dB | ‹ 0,2 dB | ‹ 0,1 dB | › 40 dB | › 45 dB | › 45 dB |
| UPC | ‹ 0,3 dB | ‹ 0,2 dB | ‹ 0,1 dB | › 40 dB | › 45 dB | › 45 dB |
| APC | ‹ 0,3 dB | ‹ 0,2 dB | ‹ 0,1 dB | › 40 dB | › 45 dB | › 45 dB |
Údaje o technické spolehlivosti (test)
| Testovaná položka | Testovací podmínka |
| Odolnost proti vlhkosti | Teplota: 85 °C / relativní vlhkost 85 % / 14 dní / vložený útlum ‹ 0,1 dB |
| Změna teploty | Teplota -40ºC~+75ºC/relativní vlhkost 10%-80% /42 opakování/14 dní/vložený útlum ‹ 0,1 dB |
| Dejte do vody | teplota 43 °C, /pH 5,5,/ 7 dní /vložený útlum ≤ 0,1 dB |
| živost | Rozsah 1,52 mm/frekvence 10 Hz~55 Hz,/ X? Y? Z tři směry: 2 hodiny/vložný útlum ≥ 0,1 dB |
| Zatížení v ohybu | Vložený útlum 0,454 kg zatížení/kruh 100 ‹ 0,1 dB |
| zatížení kroucení | Zatížení 0,454 kg/10 kruhů/vložený útlum ‹0,1 dB |
| Odolnost v tahu | Tah 0,23 kg (vlákno bez vlákna), vložení 1,0 kg (s pláštěm) ‹0,1 dB |
| stávka | Výška 1,8 m, tři směry, 8 v každém směru/vložený útlum ‹ 0,1 dB |
| Referenční standard | Vložený útlum Bellcore TA-NWT-001209 ‹ 0,1 dB |