Vodotěsné uzávěry řady Telsto jsou novým druhem řešení pro ochranu proti povětrnostním vlivům, které je navrženo k ochraně rádiových spojení u bezdrátových komunikačních věží, například u stanic 3G nebo 4G, LTE, kde jsou rádiová spojení hustší než kdykoli předtím a tradiční řešení pro ochranu proti povětrnostním vlivům, pásky a tmely, se v tak přeplněných místech obtížně používají.
Voděodolné kryty řady Telsto jsou opakovaně použitelné, opakovaně použitelné a bez použití nářadí, což z nich činí časově úsporné, nákladově efektivní a instalační řešení odolné proti povětrnostním vlivům pro průmysl mobilních základnových stanic. Kryty Telsto odolné proti povětrnostním vlivům nacházejí typické uplatnění při zakrývání RF připojení na anténách i RRU (vzdálených rádiových jednotkách).
Těsnicí vlastnosti gelu poskytují spolehlivou ochranu v širokém teplotním rozsahu (-40 °C/+ 70 °C)
Obtočení a bez odpojení konektoru
Rychlá a snadná instalace
Snadno odnímatelné a znovu použitelné
Gelový materiál poskytuje účinnou bariéru proti vniknutí vody a jiných nečistot - stupeň krytí IP 68
K instalaci a demontáži není potřeba žádná páska, tmel ani nářadí
Model: TEL-GEL-1-5/8” propojka z podavače na 1/2”
Popis: Produkty s gelovým těsněním umožňují rychlou a nenáročnou instalaci pro odolná spojení „propojka-anténa“ a „propojka-napáječ“ vůči povětrnostním vlivům.
| Uzavření gelovým těsněním | |
| Model | TEL-GEL-1/2J-1-5/8F |
| Funkce | Gelové těsnění pro uzávěr z propojky 1/2" na podavač 1-5/8" |
| Materiál | PC+SEBS |
| Velikost | D200 mm, Š88 mm, V60 mm |
| Vstup | 1/2" propojka (13-17 mm) |
| Výstup | Podavač 1-5/8" (35-40 mm) |
| Čistá hmotnost | 300 g |
| Životnost/trvání | Více než 10 let |
| Odolnost proti korozi a ultrafialovému záření | H2S, prošel ultrafialovým testem |
| Odolnost vůči ledu a sněhu | až 100 mm, bez úniku vody, bez změny tvaru |
| Vodotěsnost | IP68 |
| Úroveň ohnivzdornosti | HB |
| Odolnost proti dešti | 100E 150 mm/h |