Adaptér N samec-N samec, pravoúhlý, typ N samec, RF konektor, adaptér pro koaxiální kabel RF, konektor
Telsto RF Connector má provozní frekvenční rozsah DC-3 GHz, nabízí vynikající výkon VSWR a nízkou pasivní intermodulaci. Díky tomu je ideální pro použití v základnových stanicích celulárních sítí, distribuovaných anténních systémech (DAS) a malých buňkách.
Koaxiální adaptéry jsou perfektním způsobem, jak rychle změnit pohlaví nebo typ konektoru na již zakončeném kabelu.
Koaxiální pravoúhlý adaptér Telsto RF N samec-N samec s impedancí 50 ohmů. Je vyroben dle přesných specifikací RF adaptéru a má maximální PSV 1,15:1.
Pro tuto řadu se používají jak krimpovací, tak i upínací metody zakončení kabelů.
| Teplotní rozsah | -55~+155 °C (PE kabel -40~+85 °C) |
| Impedance | 50Ω |
| Vibrace | 100 m/S2 (10~500 Hz), 10 g |
| Frekvenční rozsah | DC-11GHz |
| Vložný útlum | <= 0,24 dB/6 GHz |
| Odolné napětí | 2500 V efektivní hodnoty na hladině moře |
| Provozní napětí | 1000Vr.ms na hladině moře |
| Izolační odpor | >= 5000 MΩ |
| Utahovací síla spojovací matice | 450 N |
| Trvanlivost | >= 500 (cyklů) |
| Kontaktní odpor | Středový kontakt <=1mΩ |
| Vnější kontakt <=1mΩ | |
| Poměr stojatých vln napětí | Přímý <= 1,15/6 GHz |
| Pravý úhel <= 1,25/6 GHz |
● Adaptér typu N samec na N samec má pravoúhlé tělo. Tento pravoúhlý koaxiální adaptér typu N je pravoúhlý 90stupňový RF úhlový adaptér.
● Typ: Konektor typu N (samec-samec), pravoúhlý 90stupňový konektor, adaptér M/M, RF koaxiální koaxiální adaptér.
● Široce se používá pro rádiová zařízení a přístroje pro připojení RF koaxiálních kabelů. Lze jej vyměňovat s mezinárodními podobnými produkty.
● Barva: Stříbrný odstín, poniklovaná.
| Produkt | Popis | Číslo dílu |
| RF adaptér | Adaptér 4.3-10 samice na DIN samice | TEL-4310F.DINF-AT |
| Adaptér 4.3-10 samice na DIN samec | TEL-4310F.DINM-AT | |
| Adaptér 4.3-10 samec-Din samice | TEL-4310M.DINF-AT | |
| Adaptér 4,3-10 samec-Din samec | TEL-4310M.DINM-AT |

Model:TEL-NM.NMA-AT
Popis
Pravoúhlý RF adaptér N samec na N samec
| Materiál a pokovování | |
| Kontaktní osoba v centru | Mosaz / Postříbření |
| Izolátor | PTFE |
| Tělo a vnější vodič | Mosaz / slitina pokovená tri-slitinou |
| Těsnění | Silikonová pryž |
| Elektrické vlastnosti | |
| Charakteristiky Impedance | 50 ohmů |
| Frekvenční rozsah | DC~6 GHz |
| Izolační odpor | ≥5000 MΩ |
| Dielektrická pevnost | ≥2500 V efektivní hodnoty |
| Odpor středového kontaktu | ≤1,0 mΩ |
| Vnější kontaktní odpor | ≤0,25 mΩ |
| Vložný útlum | ≤0,15 dB |
| PSV | ≤1,15 rovně;≤1,25 pravý úhel |
| Teplotní rozsah | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20 W) |
| Vodotěsný | IP67 |
Pokyny k instalaci super flexibilního kabelu N nebo 7/16 nebo 4310 1/2″
Struktura konektoru: (obr. 1)
A. přední matice
B. zadní matice
C. těsnění

Rozměry pro odizolování jsou znázorněny na obrázku (obr. 2), při odizolování je třeba věnovat pozornost:
1. Koncová plocha vnitřního vodiče by měla být zkosená.
2. Odstraňte nečistoty, jako jsou měděné usazeniny a otřepy, z koncového povrchu kabelu.

Montáž těsnicí části: Těsnicí část zašroubujte podél vnějšího vodiče kabelu, jak je znázorněno na obrázku (obr. 3).

Montáž zadní matice (obr. 3).

Spojte přední a zadní matici šroubováním, jak je znázorněno na obrázku (obr. 5).
1. Před zašroubováním naneste na O-kroužek vrstvu mazacího tuku.
2. Držte zadní matici a lanko v klidu. Přišroubujte hlavní plášť k zadnímu plášti. Přišroubujte hlavní plášť zadního pláště pomocí opatrovacího klíče. Montáž je dokončena.
