Řada 4.3-10 je navržena tak, aby splňovala rostoucí požadavky na výkon mobilních síťových zařízení, např. pro připojení RRU k anténě. Malé rozměry a nízká hmotnost těchto konektorů odpovídají miniaturizaci komponent mobilních rádiových sítí. Se všemi jack konektory lze kombinovat tři různé spojovací mechanismy: šroubovací, rychloupínací/tlačně-tahací a ruční šroubovací.
| Rozhraní | |||
| Podle | IEC 60169-54 | ||
| Elektrický | |||
| Charakteristická impedance | 50 ohmů | ||
| Frekvenční rozsah | DC-6 GHz | ||
| PSV | PSV ≤ 1,10 (3,0 G) | ||
| PIM3 | ≤-160dBc při 2x20W | ||
| Dielektrické výdržné napětí | ≥2500 V RMS, 50 Hz, na hladině moře | ||
| Kontaktní odpor | Středový kontakt ≤1,0 mΩ Vnější kontakt ≤1,0 mΩ | ||
| Dielektrický odpor | ≥5000 MΩ | ||
| Mechanické | |||
| Trvanlivost | Páření cyklů ≥500 cyklů | ||
| Materiál a pokovování | |||
| Materiál | pokovování | ||
| Tělo | Mosaz | Tri-Alloy | |
| Izolátor | PTFE | - | |
| Středový vodič | Cín fosforový bronz | Ag | |
| Těsnění | Silikonová guma | - | |
| Ostatní | Mosaz | Ni | |
| Environmentální | |||
| Teplotní rozsah | -40℃~+85℃ | ||
| Dodržování zákona Rosh | Plná shoda s RoHS | ||
1. Tyto vlastnosti jsou typické, ale nemusí platit pro všechny konektory.
2. K dispozici jsou OEM a ODM.
| 4.3-10 Konektor samec/samice pro flexibilní RF kabel 1/2" | TEL-4310M/F.12-RFC |
| Konektor 4,3-10 (samec/samice) pro 1/2" super flexibilní RF kabel | TEL-4310M/F.12S-RFC |
| 4.3-10 Pravoúhlý konektor samec/samice pro 1/2" flexibilní RF kabel | TEL-4310M/FA.12-RFC |
| 4.3-10 Pravoúhlý konektor samec/samice pro 1/2" super flexibilní RF kabel | TEL-4310M/FA.12S-RFC |
| Konektor 4,3-10 (samec/samice) pro super flexibilní RF kabel 3/8" | TEL-4310M/F.38S-RFC |
| 4.1-9.5 Mini DIN Male konektor pro 3/8" superflex kabel | TEL-4195-3/8S-RFC |
| Konektor 4.3-10 (samec/samice) pro flexibilní RF kabel 7/8" | TEL-4310M/F.78-RFC |
| Konektor 4,3-10 (samec) pro superflexibilní kabel 1/4" | TEL-4310M.14S-RFC |
| 4.3-10 Zástrčkový konektor pro kabel LMR400 | TEL-4310M.LMR400-RFC |

Model:TEL-4310MA.12-RFC
Popis:
4,3-10 Pravoúhlý konektor samec pro flexibilní kabel 1/2″
| Materiál a pokovování | |
| Kontaktní osoba v centru | Mosaz / Postříbření |
| Izolátor | PTFE |
| Tělo a vnější vodič | Mosaz / slitina pokovená tri-slitinou |
| Těsnění | Silikonová pryž |
| Elektrické vlastnosti | |
| Charakteristiky Impedance | 50 ohmů |
| Frekvenční rozsah | DC~3 GHz |
| Izolační odpor | ≥5000 MΩ |
| Dielektrická pevnost | ≥2500 V efektivní hodnoty |
| Odpor středového kontaktu | ≤1,0 mΩ |
| Vnější kontaktní odpor | ≤1,0 mΩ |
| Vložný útlum | ≤0,1 dB při 3 GHz |
| PSV | ≤1,1 při -3,0 GHz |
| Teplotní rozsah | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20 W) |
| Vodotěsný | IP67 |
Společnost Shanghai Qikun Communication Technology Co., Ltd. klade zákazníka na první místo a služby na první místo jako svou firemní kulturu, dodržuje obchodní filozofii integrity, profesionality, inovací a spolupráce a je odhodlána poskytovat zákazníkům vysoce kvalitní, efektivní a hodnotné komunikační technologické služby. Zde jsou některé výhody naší společnosti:
Zaměřujeme se na zákaznickou zkušenost a neustále zlepšujeme kvalitu služeb. Potřeby zákazníků bereme jako výchozí bod, poskytujeme jim řešení na míru prostřednictvím efektivní komunikace a spolupráce a přísně kontrolujeme kvalitu služeb, abychom zajistili maximální spokojenost zákazníků.
Máme vysoce kvalitní tým, silné technické síly, bohaté praktické zkušenosti a inovativního ducha. V souladu s konceptem „profesionální úspěch v budoucnosti“ se neustále vzděláváme a rozšiřujeme technické obory a poskytujeme zákazníkům nejnovější, nejlepší a nejprofesionálnější služby.
Pokyny k instalaci super flexibilního kabelu N nebo 7/16 nebo 4310 1/2″
Struktura konektoru: (obr. 1)
A. přední matice
B. zadní matice
C. těsnění

Rozměry pro odizolování jsou znázorněny na obrázku (obr. 2), při odizolování je třeba věnovat pozornost:
1. Koncová plocha vnitřního vodiče by měla být zkosená.
2. Odstraňte nečistoty, jako jsou měděné usazeniny a otřepy, z koncového povrchu kabelu.

Montáž těsnicí části: Těsnicí část zašroubujte podél vnějšího vodiče kabelu, jak je znázorněno na obrázku (obr. 3).

Montáž zadní matice (obr. 3).

Spojte přední a zadní matici šroubováním, jak je znázorněno na obrázku (obr. 5).
1. Před zašroubováním naneste na O-kroužek vrstvu mazacího tuku.
2. Držte zadní matici a lanko v klidu. Přišroubujte hlavní plášť k zadnímu plášti. Přišroubujte hlavní plášť zadního pláště pomocí opatrovacího klíče. Montáž je dokončena.
