Gelové těsnění je plastové pouzdro odolné proti povětrnostním vlivům, které je navrženo pro rychlé utěsnění koaxiálního konektoru mezi propojovacím kabelem 1/2" a napájecím kabelem 1-5/8".
Obvykle se používá v kabelových systémech bezdrátových vysílačů.
Nejedná se o jednoduchý plastový kryt. Inovativní vestavěný měkký gel zajišťuje vodotěsnost IP68 a dokonalé utěsnění venkovních koaxiálních konektorů.
Specifikace:
-- Rychlá instalace, trvá jen pár sekund.
-- Snadná instalace, bez pásky, tmelu a bez nářadí.
-- Jednoduchá instalace, zajištění jednotného a dobrého utěsnění konektorů.
-- Odnímatelné a opakovaně použitelné.
-- V souladu s RoHS
| Uzavření gelovým těsněním | |
| Model | TEL-GEL-1/2J-1-5/8F |
| Funkce | Gelové těsnění pro uzávěr z propojky 1/2" na podavač 1-5/8" |
| Materiál | PC+SEBS |
| Velikost | 364 × 105 × 77 mm |
| Vstup | 1/2" propojka (13-17 mm) |
| Výstup | Podavač 1-5/8" (35-40 mm) |
| Čistá hmotnost | 300 g |
| Životnost/trvání | Více než 10 let |
| Odolnost proti korozi a ultrafialovému záření | H2S, prošel ultrafialovým testem |
| Odolnost vůči ledu a sněhu | až 100 mm, bez úniku vody, bez změny tvaru |
| Vodotěsnost | IP68 |
| Úroveň ohnivzdornosti | HB |
| Odolnost proti dešti | 100E 150 mm/h |